Breaking News
 |  | 

Biznes

Firma powinna współpracować z prawnikiem

img-responsive

O tym, że jak ważnym dokumentem są umowy deweloperskie dobrze wiedzą świeżo upieczeni właściciele nowych mieszkań. Szczególnie ci, którzy o swoje własne metry musieli walczyć z nie do końca uczciwym przedsiębiorcą. W wielu przypadkach dokument ten pozwolił rozstrzygnąć spór z korzyścią dla klienta. Warto więc uważnie czytać każdy zapis mówiący o tym, kto ma jakie przywileje i jakie obowiązki lezą po czyjej stronie.

Umowy deweloperskie to bardzo ważna procedura w procesie zakupu nieruchomości. Warto zwrócić uwagę, czy jest w nim mowa min. o terminie zakończenia prac budowlanych i oddania nieruchomości do użytku oraz waloryzacji ceny kupowanego mieszkania. To jedne z najbardziej istotnych kwestii, o które powinien zadbać kupujący.

Nie tylko prywatni klienci, ale również przedsiębiorcy mogą trafić na nieuczciwego sprzedawcę. Dobrze jest liczyć się z takim ryzykiem i współpracować z kancelarią, gdzie w ofercie zawarta jest obsługa prawna firm Poznań ma wielu specjalistów, którzy od strony prawnej zaprezentują poszkodowanego przedsiębiorcę w procesie dochodzenia jego praw. Ich wsparcie przyda się również w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań różnego rodzaju sytuacji konfliktowych.

firma-powinna-wspolpracowac-z-prawnikiem

ABOUT THE AUTHOR