Breaking News
 |  | 

Biznes

Bez szkolenia nie ma rozwoju zawodowego

img-responsive

Dokształcanie się i zdobywanie nowych kompetencji – bez nich nie ma mowy o rozwoju zawodowym. Doszkalanie na każdym szczeblu powinno towarzyszyć każdemu, kto chce piąć się w górę. Zdobyte kompetencje trzeba ciągle rozwijać. Przydadzą się również nowe umiejętności. Bez tego nie ma mowy o powodzeniu w funkcjonowaniu na dzisiejszym rynku pracy.

Rynek jest elastyczny i na bieżąco odpowiada na wszelkie potrzeby. Również te związane z rozwojem zawodowym. Licząc na skuteczne przywództwo szkolenie w tym zakresie jest niezbędne. Pozwoli ono poznać zależności, jakimi charakteryzują się kontakty interpersonalne. Pomogą też poznać ewentualne zagrożenia konfliktami, jakie mogą wystąpić w grupie pracowników. I co najważniejsze – wskażą sposoby na rozwiązanie sytuacji problemowych.

Jeśli chodzi o szkolenie administracja jest kolejnym działem, który wymaga od pracowników bieżącego uzupełniania wiedzy. Zmieniające się każdego dnia prawo i pojawiające się nowe jego interpretacje wymuszają udział w kursie, który zaktualizuje posiadaną wiedzę. Jak każde inne szkolenie, nie jest to miejsce na oszczędności. Kompetentny pracownik wpłynie korzystnie na efektywność pracy instytucji.

bez-szkolenia-nie-ma-rozwoju-zawodowego

ABOUT THE AUTHOR

Reklama