Breaking News
 |  | 

Reklama i informacja

W Kruk Jedyny: Historia Sukcesu Marki W Kruk w Branży Biżuteryjnej

img-responsive

Od skromnego początku do potęgi na rynku

W Kruk to jedna z najpopularniejszych marek biżuteryjnych w Polsce. Ale jak udało im się osiągnąć takie sukcesy? Jak zaczynała się historia tej marki?

1. Skromne początki

Historia W Kruk sięga 1840 roku, kiedy Edmund Wilhelm Kruk założył swoją pierwszą manufakturę biżuterii w Warszawie. Jego syn, Gustaw, kontynuował tradycję ojca i rozpoczął produkcję biżuterii w oparciu o własne projekty.

1. Ekspansja na rynku

W 1891 roku Gustaw Kruk otworzył pierwszy sklep z biżuterią w Warszawie, a w 1912 roku otworzył kolejny sklep w Łodzi. W kolejnych latach marka W Kruk szybko się rozwijała i wkrótce stała się jedną z najważniejszych marek biżuterii w Polsce.

1. Nowe czasu, nowe wyzwania

Marka W Kruk przetrwała dwie wojny światowe, a po wojnie kontynuowała swoją działalność. W 1978 roku firma została wykupiona przez państwową spółkę, która przeprowadziła modernizację i rozbudowę zakładów.

1. W Kruk Jedyny – nowa jakość marki

W 2014 roku firma W Kruk wprowadziła nową koncepcję „W Kruk Jedyny”, która miała na celu wyrażenie unikalnego charakteru marki oraz skupienie na jakości produktów i innowacyjnych rozwiązaniach. Współpracujący z marką projektanci szukają inspiracji w nowoczesnych trendach i stylach, a hurtownie W Kruk stają się coraz częściej obecne w galeriach handlowych w całej Polsce.

1. W Kruk i cele charytatywne

Marka W Kruk jest znana ze swojego zaangażowania w cele charytatywne i społeczne. Firma regularnie wspiera różne akcje i projekty, a w 2016 roku organizowała licytację specjalnej biżuterii projektu Tomasza Ossolińskiego, której dochód został przekazany na cele charytatywne.

W Kruk to marka z długą tradycją i wciąż się rozwijająca. Dzięki zapewnieniu najwyższej jakości produktów i nowoczesnej koncepcji „W Kruk Jedyny”, marka zyskała uznanie klientów w całej Polsce i stała się jedną z najważniejszych marek biżuterii na rynku.

w-kruk-jedyny-historia-sukcesu-marki-w-kruk-w-branzy-bizuteryjnej

ABOUT THE AUTHOR

Reklama