Breaking News
 |  | 

Biznes

Wizytówka – must have w biznesie

img-responsive

Wizytówka jest bardzo prostym i szybkim sposobem na to, by przekazać drugiej osobie swoje dane kontaktowe. Niepozorne, tekturowe bileciki mają szerokie grono zwolenników. Bez nich nie wyobrażają sobie życia m. in. biznesmeni i politycy. Coraz częściej z tej wygody korzystają osoby prywatne. Wystarczy sięgnąć do torebki, wyjąć wizytówkę i nie trzeba dyktować informacji o sobie. To oszczędność czasu, ograniczenie ryzyka pomyłki i ochrona danych osobowych, których nie chcemy udostępniać przypadkowym osobom.

Warto zainwestować w wydruk wizytówek. Przydają się m. in. podczas wizyty w urzędzie. Bywają miejsca, gdzie pracownicy recepcji lub sekretariatu proszą gościa o podstawowe informacje o nim, by poinformować szefa, kto chce z nim się widzieć. To dobry moment, by wykorzystać wizytówkę, która trafi na biurko osoby, do której przyszliśmy.

Wizytówki Szczecin drukuje na wysokim poziomie, a ich cena różni się w zależności od rodzaju zlecenia. Duże znaczenie ma tu m. in. rodzaj papieru, kolory i zdobienia. Wpływ na koszt ma również to, jak dużo wizytówek ma zostać wydrukowanych i ile słów ma na nich się pojawić.

wizytowka-must-have-w-biznesie

ABOUT THE AUTHOR

Reklama